Metalický hrníček vašim textem - obrázkem

  • 1 z 3

Stříbrný, zlatý, nebo růžový metalický hrnek 300 ml, potisk na přání vaší grafikou, textem, perokresbou.....


219 Kč
  • barva hrníčku
Kategorie: Hrníčky s potiskem
Záruka: 2 roky
 

Keramický hrníček 300 ml ve zlatém, růžovém, nebo stříbrném metalickém provedení

  • Příklad potisku hrníčku: potisk přední strany vaše grafika + doplnění textu z druhé strany zdarma
  • Jaké motivy pro tento potisk: jsou vhodné pouze v jednobarevném provedení (v barvě černá, může být i červená, nebo kombinace obou barev) jako jsou texty, siluety, perokresby, poté černobílé fotografie a vektorová grafika. Formáty PNG, BMP, JPEG.

  

Pokud si nevíte rady s návrhem, rádi poradíme, dle požadavků navrhneme design motivu na potisk a pošleme před samotným tiskem ke schválení na váš email. Tyto služby jsou k zakoupeným hrníčkům zcela zdarma.
 
  • Výroba potisku od přijetí platby do 4 prac. dní. Více v odprava a platba.
  • Kvalitní sublimační potisk do struktury materiálu. U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na mmonitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí, které nemusí být na první pohled vidět) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidíte naše tiskárna nemusí vytisknout.

 

Zasílání fotografií k dotisku a jiné úpravy v potisku na přání:
U dokončování objednávky připište přání k potisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk fotografie, obrázky (fotografie) zasílejte po objednávce na náš email k posouzení.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.