Zasílání podkladů pro potisk

Na našem e-shopu objednáváte zakázkovou výrobu potisku. Námi nabízené produkty  nejsou finálními výrobky. Zákazník má tak možnost před objednávkou zvolit si barvu potisku, doplnit potisk na přání třeba dotiskem, změnit umístění motivu, rozměr, barvu, apod. Z těchto dúvodů Spotřebitel nemůže v souladu s § 1837 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy ve 14. denní lhůtě. Týká se i výměny zboží například textilu, kdy zákazník vybere neodpovídající velikost. Je v rámci zákazníka dle tabulky velikostí vybrat odpovídající velikost, přeměřením dle dané tabulky u každého z produktů. Případné  reklamace (výměna) tedy není možná.


1) Zasílání grafických podkladů,  fotografií k potisku na přání, nebo dotisku na přání

 • Fotografii zašlete v příloze emailu : Stačí kliknout na ikonu ,,koupit,, u vybraného produktu, který je určený pro potisk na Vaše přání s úpravou, nebo dotiskem na přání.
 • V nákupním košíku vyplníte běžný objednávkový formulář, v kolonce ,,poznámka k objednávce,, uvedťe jaká máte přání k dotisku, nebo potisku, například: zasílám foto v příloze na email.  Přejete - li si doplnit hrníček, nebo tričko pouze textem, můžete svá přání také napsat do tohoto formuláře. 

Dotisky jako jsou texty, věnování, básničky apod. Tady prosíme o pečlivou kontrolu vašich textů před odesláním požadavku. Za gramatické chyby nemůžeme ručit, protože přání zákazníků jsou různá a v textech jsou i různé zkratky, přezdívky a slangové výrazy, smajlíky které nedokážeme vyhodnotit jako chybu z nepozornosti a máme za to, že takto má být dotisk vyhotoven.

 • Dále běžným způsobem z Vaší emailové schránky odešlete email s přílohou ( fotografií ), kterou si přejete potisknout vybraný produkt.
 •  Upozornění : Nezapomeňte, že Vaše emailová adresa musí být shodná s tou, kterou jste zadávali u objednávky, jinak nejsme schopni přiřadit fotografie k daným objednávkám. Pro lepší orientaci můžete připsat ID vaší objednávky.
 
2) Jakou kvalitu fotografií a podkladů pro potisk požadujeme ( týká se sublimačního - plnobarevného tisku na hrníčky, fototrička, textilní nažehlovačky, puzzle, polštářky .... ) :
 
 • Fotografie pro sublimační tisk doporučujeme barevné, nikoliv černobílé. Loga a jinou grafiku určenou k tomuto potisku bez černého pozadí. Rozměry předloh 1280x1024 pixelů a vyšší ( týká se potisku povlaků , puzzle ,sublimačních-foto triček, nažehlovaček ). Na hrníčky postačí fotografie o rozměrech 800x600 pixelů, pro jejich kvalitnější zpracování. Tisknutelná plocha hrníčku ( po obvodu ) je 8x20 cm.
 • Focený objekt na fotografii, nebo jiném obrázku by měl být ostrý, viditelný a nerozmazaný. Fotografie vybírejte pečlivě, jelikož nejsme schopni posoudit,  jakou hodnotu pro Vás daná fotografie představuje a pokud je předloha velikostně dostačující pro potisk, neupozorňujeme na nedostatky, která obsahuje jako je: jiné zbarvení fotografie, odraz ve skle, světla lampiček, odrazy blesku, příliš tmavého okolí, nekvalitně oskenovaná fotografie, apod.
 • Námi graficky upravené fotografie a návrhy zasíláme k posouzení na email zákazníkovi ještě před tiskem. Tyto návrhy zasíláme  pouze v případě, jedná - li se o složitější úpravu vašich fotografií např.: ořez fota bez pozadí, více než 3 fotografie na hrníčku (koláže), grafické zpracování (úprava) loga, motivu, atd.
 • NEZASÍLEJTE: Ofocené fotografie již vytvořených produktů - výrobků, ze kterých není možné dále zpracovat grafiku na potisk.
 
3) Jaké požadujeme formáty fotografií, předloh, loga a jiných grafických podkladů :  
 
 • Pro výrobu potisku, nebo přání k dotiku na bavlněná trička z nažehlovacích jednobarevných PU fólií: předlohy ve formátu CDR v křivkách, pokud nemáte možnost zaslat v uvedeném formátu, poté jednobarevný obrázek ( většinou to bývají jednobarevné siluety ) zasílejte k posouzení jako JPEG, BMP, PNG. Rozlišení min. 300 dpi. Cena za grafické přepracování motivu do křivek na dotaz. Pro výřez z nažehlovací PU fólie by motiv neměl obsahovat příliš mnoho slabých kontur. Zvažte tedy i velikost svého motivu: čím menší motiv si budete přát, tím i slabší kontury budou ve výsledku a realizace výřezem nebude možná.
 • Pro sublimační plnobarevný potisk - fotopotisk např.: bílá fototrika, hrnky, puzzle, atd.: formáty JPEG, BMP, CDR, PNG
  • Zasláním obrázku potvrzujete jeho duševní vlastnictví a veškerá práva, Viz. tisková data níže.
 
Návrhy prosíme NEZASÍLEJTE jako prezentace v textovém editoru WORD, PDF  a jim podobné - takovéto přílohy neakceptujeme
Pozn.: PDF soubor lze zaslat pouze jako Váš orientační náhled pro nás, pro grafické zpracování požadujeme předlohy zasílat v uvedených formátech viz. výše.
 
Podotýkáme, že služby ( úprava fotografií a zasílání orientačních náhledů ) jsou možné pouze po závazné objednávce.
Máte - li zájem pouze o grafické práce, vytvoření návrhu, překreslení, nebo i přepracování loga a jiného motivu do křivek či jiné prezentace, budou Vám tyto služby naúčtovány zvlášť.
 
tisková data
Zaškrtnutím souhlasu s obchodními podmínkami zákazník prohlašuje, že jím zaslaný obrazový motiv, který má být předmětem potisku, je jeho vlastním dílem a třetí osoby nemohou k němu uplatnit jakákoliv práva vyplývající ze zvláštních zákonů, zejména z autorského zákona nebo zákona o ochranných známkách. V případě nepravdivosti jeho prohlášení je povinen nést odpovědnost za škodu způsobenou neoprávněným použitím takového obrazového motivu. Využívání grafických prvků, fotografií a jiných obrázků, které nejsou vlastním výtvorem zákazníka a ani nejsou převzaty z free databáze je možné využívat pouze se souhlasem jejich autora, nebo jen, pokud jsou volně užitelné. Zákazník je plně odpovědný za grafické prvky, fotografie, obrázky, nápisy a texty, které bude zasílat jako předlohu na naše emailové adresy a jichž bude využívat při tvorbě návrhů potisku produktů. Zákazník zároveň prohlašuje, že žádné z jím zaslaných , grafických prvků neohrožují ani neporušují autorská práva, práva k ochranným známkám či jiným právům na označení a právům duševního vlastnictví a že nejsou v rozporu s jinými právy třetích osob. Tato práva nesmí být ohrožena a porušena ani v souvislosti s tiskem a prodejem takto zákazníkem vytvořených návrhů produktů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody zákazníka, které mu vzniknou v důsledku porušení povinností uvedených v těchto pravidlech a podmínkách. Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody třetích osob, které vzniknou v důsledku porušení povinností Zákazníka uvedených  v těchto pravidlech a podmínkách. Grafické prvky, které bude zákazník zasílat na mailové adresy a ze kterých bude tvořit návrhy potisků produktů, nesmí být v rozporu se zákony České republiky a s morálními a etickými pravidly uznávanými civilizovanou a demokratickou společností. Nesmí obsahovat zejména:    
 • pornografickou tématiku;
 • symboly hnutí potlačujících lidská práva, zejména fašismu, nacismu a komunismu;
 • výzvy k násilí, nenávisti, rasové a jiné diskriminaci;
 • výzvy k terorismu, ozbrojeným konfliktům a válkám;
 • prvky obsahující jakékoli náboženské symboly v nevhodných, urážlivých a hanobících modifikacích a v nevhodných, urážlivých a hanobících situacích;
 • prvky obsahující jakékoli státní symboly, jak České republiky, tak i jakéhokoli jiného státu v nevhodných, urážlivých a hanobících modifikacích a v nevhodných, urážlivých a hanobících situacích;
 • ochranné známky a obchodní firmy, ledaže by s tím jejich majitelé vyjádřili souhlas;
 • díla chráněná podle autorského zákona, ledaže by s tím jejich majitelé vyjádřili souhlas.

*  *  *  *  *  *  * 

 
Pro jakékoliv dotazy, jsme tu pro Vás denně od 8:00 do 15:00 hod.
buď na emailové adrese eshop@logotisk.cz,  nebo na tel. čísle 777 965 965
 
Nebojte se ničeho a pište :-) Rádi všem odpovíme.
 
Levny-tisk.com