Keramický hrníček s vaší fotografií

Bílý, keramický foto hrnek, cca 300 ml, potisk na přání z vašich fotografií. Umístíme 1 až 3 fotografie na hrníček včetně textu.


169 Kč
Kategorie: Hrníčky s potiskem
Záruka: 2 roky
 

Keramický bílý hrníček 300 ml na který si můžete navrhnout vlastní obrázek, nebo zašlete požadovanou fotografii (rozměr 800x600 pixelů a více), stručný popis k potisku po objednání na náš email, a my se o vše postaráme.

  • Příklad potisku hrníčku: potisk přední strany fotografie + doplnění textu z druhé strany
  • Dotisk textů, nebo dotisk fotografie druhé strany již v ceně. Fotografie automaticky upravujeme okraji do ztracena 
  • Na přání upravíme fotografie ořezem od pozadí, dovolí - li nám to samotný motiv
 
Pokud si i tak nevíte rady s návrhem, rádi poradíme, dle požadavků navrhneme design motivu na potisk a pošleme před samotným tiskem ke schválení na váš email. Podotýkáme, že služby ( úprava fotografií a zasílání orientačních náhledů ) jsou možné pouze po závazné objednávce. Máte - li zájem o grafické práce, vytvoření návrhu, překreslaní, nebo i přepracování loga a jiného motivu do křivek či jiné prezentace, budou Vám tyto služby naúčtovány zvlášť.
 
  • Fotografie a obrázky (barevné), nikoliv černobílé na potisk, zasílejte v příloze vaší zprávy, jako JPEG, nebo BMP formát v co největší kvalitě a rozlišení. Informace k zaslaným předlohám pro potisk najdete také zde: ZASÍLÁNÍ PODKLADŮ PRO POTISK
  • Výroba potisku od přijetí platby 2 až 4 prac. dny. Více v doprava a platba.
 
Zasílání fotografií k dotisku a jiné úpravy v potisku na přání:
U dokončování objednávky připište přání k potisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk fotografie, obrázky (fotografie) zasílejte po objednávce na náš email k posouzení.
 
 
Více variant hrníčků s potiskem na přání?
V nabídce na naší mateřské stránce, najdete předlohy s motivy:
 

 

To vše s dotisky zdarma ( text, věnování na přání. )

Novinkou nyní:
 
 
 
                

Logotisk

Firma, působící na trhu od roku 2008 zabývající se výrobou, designem (vlastní grafika) na potisk a déle výrobou potisku na reklamní a dárkové předměty nejen na přání zákazníka.