Novinka

Plastový dětský hrníček s obrázkem a jménem

Plastový dětský hrníček třeba na výlety, do školky. S našim obrázkem dle výběru a jménem na přání


205 Kč
  • Vzor k potisku
  • barva hrníčku
Kategorie: Hrníčky s potiskem
Záruka: 2 roky
 

Tento polymerový hrníček s barevným vnitřkem a ouškem, může být skvělý dárek jak pro děti, tak i dospělé. Hrníček vhodný na cestování, kempování, dětem do školky, na výlety. Vybírat můžete z naší  grafiky motivů na potisk a doplnit si i k vybranému motivu jméno na přání.

Logotisk.cz | design a výroba

  • Příklad potisku hrníčku: potisk přední strany s našim obrázkem dle výběru + doplnění jména na vaše přání viz. ukázka. Do poznámky k objednávce napište požadované jméno.
  • I k těmto hrníčkům také nabízíme další dotisky druhých stran zcela zdarma. Třeba jiný váš obrázek, nebo i vaše barevná fotografie, či věnování.
  • Materiál hrníčku: Lehký, nerozbitný polymerový hrnek odolný proti poškrábání - vhodný i pro děti. Barva bílá + barevný vnitřek a ouško dle výběru u variant produktu (modrá, červená, zelená, fialová, nově růžová). Obsah 300 ml. Tento hrnek má certifikát SGS - zdravotní nezávadnosti. Z výrobních důvodů má hrnek kolem ucha jemné vybrání, nelze tisknout až k oušku ! I když lze hrníček umývat v myčce na nádobí (ne v páře), pro stálost a sytost barev, doporučujeme mytí v rukou.

Výroba potisku od přijetí platby 2 až 4 prac. dny. Více v doprava a platba.

Tip: Na tento hrníček Vám rádi na přání zhotovíme i jiný potisk: fotografii či text na přání. Stačí své požadavky napsat na email a přiložit k posouzení podklady k potisku. Dětské motivy na potisk, najdete i na našich dětských tričkách. Ke každému motivu zdarma jméno na přání.


Kvalitní sublimační potisk do struktury materiálu. U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na mmonitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí, které nemusí být na první pohled vidět) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidíte naše tiskárna nemusí vytisknout.


Zasílání fotografií k dotisku a jiné úpravy v potisku na přání:
U dokončování objednávky připište přání k potisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk fotografie, obrázky (fotografie) zasílejte po objednávce na náš email k posouzení. Více informací k podkladům pro potisk zde:

Logotisk

Firma, působící na trhu od roku 2008 zabývající se výrobou, designem (vlastní grafika) na potisk a déle výrobou potisku na reklamní a dárkové předměty nejen na přání zákazníka.