Textilní nažehlovačka s potiskem na přání

  • 1 z 3

Výroba potisku na textilní bílou nažehlovačku vaší fotografií, logem, nebo jiným obrázkem. Rozměr 10x10 cm, nebo 10x6 cm


69 Kč 42 Kč od 42 Kč
  • Varianta
Kategorie: Nažehlovačka textilní s potiskem na přání
Záruka: 2 roky
 

Textilní nažehlovačka - základní rozměr 10x10 cm, nebo 10x6 cm -  bez ořezu

Materiál nažehlovačky 100% polyester ( saténová vrchní úprava ), barva bílá - tisk sublimace.
 
  • Na tuto nažehlovačku natiskneme jakoukoliv vámi zaslanou barevnou fotografii, motiv, barevné logo, nápis, obrázek, atd. Nedoporučujeme a netiskneme motivy s mnoho černým pozadím, nebo nedoporučejeme šedé odstíny a černbílé fotografie!
  • Takto potisklou nažehlovačku poté nažehlíte na jakýkoliv bavlněný materiál přes pečící papír ( návod jak nažehlovat bude přiložen k zásilce ).
  • Natisklá loga a obrázky dále můžete obstříhnout nůžkami dle svých požadavků viz. ukázka níže.
  • Okraje nažehlovačky nejsou nijak upraveny, doporučujeme po aplikaci nažehlovačku přišít, aby se zabránilo pozdějšímu třepení okrajů při častém praní. Není to ale podmínkou.
  • Výroba a zpracování od přijetí platby 2-4. prac. dny ( pouze menší zakázky ). Více informací v ,,doprava a platba,,

 sublimační potisk do struktury materiálu. U této technologie nutno počítat s mírnými odchylkami (nádechem) v barvách ve výsledném potisku na daném předmětu. Stává se tak při přenášení motivu teplem, popřípadě i nekvalitně zaslanou předlohou. Nastavení monitoru v domácnostech je velmi individální a často se liší od skutečných barev. To co nevidíte na monitoru (různé nádechy, odchylky barev a pozadí, které nemusí být na první pohled vidět) může naše tiskárna vytisknout, nebo i obráceně: co vidíte, naše tiskárna nemusí vytisknout.

U dokončování objednávky připište přání k dotisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk fotografie, loga, nebo jiného obrázku, zašlete ji po objednávce k posouzení  v příloze vaší zprávy na náš email.

 Ukázka úpravy fotografie - motiv s úpravou na požadovaný tvar
 
 
Jiný rozměr nažehlovačky na přání ?:
Nažehlovačky vyhotovíme v max. rozměrech 180x130 mm. Větší formáty jako např: formáty A5, A4 - již nedoporučujeme. Máte - li konkrétní přání k rozměrům pro výrobu této nažehlovačky, raději se předem informujte o možnostech výroby emailem. Tyto nažehlovačky doporučujeme nažehlovat na materiály ze 100% bavlny s hladkou strukturou.
 
ukázka aplikace nažehlovačky - Logotisk

Logotisk

Firma, působící na trhu od roku 2008 zabývající se výrobou, designem (vlastní grafika) na potisk a déle výrobou potisku na reklamní a dárkové předměty nejen na přání zákazníka.