Placka-vlastní potisk

  • 1 z 4

Na rozlučkovou párty, narozeninovou oslavu, nebo jako módní doplněk jen pro Vás, může být tato placka (button) s potiskem na přání. Nabízíme v rozměru 44 mm, nebo 58 mm.


28 Kč 33 Kč od 28 Kč
  • průměr placky
Kategorie: Placky-buttony-otvíráky-magnety
Záruka: 2 roky
 

Vyrobíme placky na vaši rozlučkovou párty se svobodou i s možností doplnění jakéhokoliv textu: Nevěsta, Tým nevěsty, Babičce, Tetě, Sestře, nebo jen datum, atd.

Tato placka může být pěkným suvenýrem, nebo jako poděkování pro vaše kamarády, přátele i obchodní partnery

  • Průměr placky 44 mm (28 Kč), nebo 58 mm (33 Kč). Rozměr vyberte u variant produktu. Zadní část je připínací špendlík, text umístíme do našeho předchystaného motivu (místo tomu vyobrazené). Text napište do poznámky k objenávce a uveďte z obrázku, která předloha se vám líbí (upravíme dle vašich požadavků). Vrchní část průhledná ochranná fólie.

  • Přejete-li si jiné množství, uveďte tato přání také do poznámky k objednávce. Konečnou cenu Vám poté zašleme osobní emailovou zprávou. Slevy poskytujeme od 20 kusů a více se stejným motivem


Placky potiskneme i na vaše přání a to již od jednoho kusu:  logem, fotografií, jinou vaší grafikou, nebo i naší grafikou, kterou zde prezentujeme. O možnosti výroby a ceny se předem dotazujte na emailu. Uveďte svá přání do zprávy, přiložte nám k emailu požadovaný motiv (pokud jej máte k dispozici) ve formátu JPEG v co největší kvalitě. Také nás bude zajímat počet kusů ;-)

 

 
 
Více variant placek s potiskem na přání?
Otvírák, magnet, odznáček nebo mini zrcátka?
Nabídka motivů je opravdu pestrá.
 
 

Logotisk

Firma, působící na trhu od roku 2008 zabývající se výrobou, designem (vlastní grafika) na potisk a déle výrobou potisku na reklamní a dárkové předměty nejen na přání zákazníka.