Polštář s vaší fotografií - foto polštář

Polštářek 40x40 cm, potisk vaší fotografií na přání, nebo naší grafikou dle výběru, materiál 100% polyester, barva bílá, povlak včetně výplně


319 Kč
  • Vzor k potisku
Kategorie: Polštáře s potiskem
Záruka: 2 roky
 

Polštář (povlak určený pro potisk + výplň) s Vaší fotografií, logem firmy, obrázkem na přání, nebo našim motivem dle výběru

 
  • Na tento polštářek natiskneme jakoukoliv vámi zaslanou barevnou fotografii, obrázek, motiv, nápis, nebo si můžete vybrat grafiku k potisku dle naší nabídky.
  • Příjemný materiál polštářku, barva bílá, matný povrch, 100% polyester, uzavírání ve spodní části na zip, rozměr 40x40 cm + potisk motivem pouze přední strana. Výplň: Vzdušná náplň ze silikonizovaného dutého vlákna, hmotnost 200 g.
  • Potisk vyhotovíme sublimací (do vláken materiálu) ve fotokvalitě, rozměr potisku do velikosti A4 (pouze přední strana), možnost doplnění textu pod fotografii textem na přání - potisk započítán v ceně polštářku.
  • Výroba potisku od přijetí platby 2-4. prac. dny. Více v doprava a platba
 
Motivy (vaše zaslané fotografiea obrázky) graficky zpracujeme na požadovaný potisk. Barevné (nikoliv černobílé) fotografie nám zasílejte v příloze vaší emailové zprávy po objednávce ke schválení. Formáty: JPEG, nebo BMP v co největší kvalitě a rozlišení.
 
Zasílání fotografií k potisku na přání:
U dokončování objednávky připište přání k dotisku ( týká se textu, věnování ) do kolonky " poznámka k objednávce " Jedná-li se o potisk vaší fotografie,  zašlete ji po objednávce v příloze vaší zprávy na náš email.
 
 
Více variant polštářků s potiskem na přání ?
Navštivte nás na Logotisk.cz
nebo vyberte z foto galerie motiv, který se vám líbí a zvolte si jej u varianty produktu.
 
 
          roztomilý polštářek slůně se jménem   polštářek s květinami - srdce a textem - jménem na přání
 
polstar-jawa-pionyr-modra
 
 

Logotisk

Firma, působící na trhu od roku 2008 zabývající se výrobou, designem (vlastní grafika) na potisk a déle výrobou potisku na reklamní a dárkové předměty nejen na přání zákazníka.