Tričko s vaší fotografií - foto tričko

  • 1 z 3

Bílé - foto tričko s potiskem vaší fotografie, loga, obrázku, nebo textu na přání


349 Kč
  • Velikost trička
Kategorie: Trička s potiskem
Záruka: 2 roky
 

Bílé foto tričko určené pro potisk ve fotokvalitě s motivem dle Vámi zaslané fotografie, barevných obrázků, plno barevná loga apod.

  • Materiál: Jedná se o funkční bílé triko pro běžné nošení i sportovní aktivity. Konstrukce trika s bočními švy a kulatým průkrčníkem ze základního materiálu.​ Střih unisex, složení: single Jersey, 100% polyester, materiál "cotton-touch" s pocitem bavlny, gramáž cca 160 g/m2.
  • Potisk sublimační ( plnobarevný potisk do struktury materiálu ve foto kvalitě ) neloupe se, nesmývá - nejedná se o potisklé fólie, nebo povrchovou barvu.
  • Jeden libovolný motiv do A4 formátu je již zahrnut v ceně trička, pod fotografii umístíme kratší text, nebo nápis.
  • Vhodné předlohy pro potisk: barevné fotografie, plnobarevná loga a jakýkoliv vícebarevný obrázek, zasílejte na náš email ke schválení po objednávce, ve formátu JPEG, BMP v rozlišení min. 300 dpi.
  • Výroba potisku od přijetí platby 2-4 pracovní dny. Více v doprava a platba

Nabízíme i možnost dotisku na tričko od 30 Kč/motiv dle přání ( jméno, text, motiv, znak ) na rukáv, záda, druhý rukáv atd. Zájemce o dotisky prosíme o kontakt emailem. Cena dotisků se odvíjí od velikosti a složitosti daného motivu. Proto se předem raději informujte, zda můžeme vyhovět vašemu požadavku.

Tolerance +/- 2 cm na šířku a výšku. Nespoléhejte na klasické značení triček. Prosíme přeměřte se a dle tabulky vyberte odpovídající velikost

foto tričko velikostní tabulka

 

Detailní náhled sublimačního potisku na materiálu

logotisk_sublimace_triko_01

Více designových motivů s potiskem i dotiskem na přání na našich stránkách Logotisk.cz

trička pro veteránisty, pro pejskaře, k narozeninám, svatební trička .....